Sat, 09/26/2009 -
15:30 to 23:30
Seminar
Conference Hall, Myanmar Info-Tech ပင္မေဆာင္
Sat, 09/19/2009 -
16:00 to 18:30
Seminar
ရန္ကုန္ၿမိဳ႕၊ လိႈင္ၿမိဳ႕နယ္၊ ျမန္မာအင္ဖိုတက္ခ္၊ အခန္း (၂ဝ၅)
Fri, 08/28/2009 -
16:30 to 18:30
Activity
e-Learning Center ၊ ျမန္မာႏိုင္ငံကြန္ပ်ဴတာ အသင္းခ်ဳပ္
Sun, 08/23/2009 -
15:30 to 18:30
Activity
Function Hall, Myanmar Info Tech Park
Sat, 08/22/2009 -
20:30 to 22:30
Seminar
Conference Hall, Myanmar Info-Tech ပင္မေဆာင္
Sat, 08/15/2009 -
16:00 to 18:30
Seminar
Conference Hall, Myanmar Info-Tech ပင္မေဆာင္
Sat, 08/01/2009 -
19:30 to 22:30
Activity
ရန္ကုန္ၿမိဳ႕၊ လိႈင္ၿမိဳ႕နယ္၊ ျမန္မာအင္ဖိုတက္ခ္၊ အခန္း (၂ဝ၅)
Sun, 07/26/2009 -
19:30 to 21:30
Seminar
ရန္ကုန္ၿမိဳ႕၊ လိႈင္ၿမိဳ႕နယ္၊ ျမန္မာအင္ဖိုတက္ခ္၊ အခန္း (၂ဝ၅)
Wed, 07/22/2009 -
20:30 to 22:30
Activity
MCPA Office, Bld (4), Room (4), Myanmar Info Tech.
Sun, 07/19/2009 -
15:30 to 18:30
Seminar
ရန္ကုန္ၿမိဳ႕၊ လိႈင္ၿမိဳ႕နယ္၊ ျမန္မာအင္ဖိုတက္ခ္၊ အခန္း (၂ဝ၅)